Developerské projekty Jižní Čechy – České Budějovice 2022

Ceny nemovitostí letí poslední roky závratně vzhůru, investice do nemovitostí se jeví jako jedna z mála jistot dnešní doby. Kdy jindy investovat, než právě teď?

Developerské projekty Jižní Čechy - 2022

Jednou z ideálních investičních příležitostí jsou apartmány Korzo Lipno, které se nacházejí přímo v novém centru obce Lipno nad Vltavou. Jedná se o moderní apartmány 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk, které se nacházejí v nově postaveném čtyřpodlažním domě, stojícím jenom 300 metrů od písečné pláže lipenské přehrady a necelého půl kilometru od lyžařského střediska Kramolín.

V každé roční době je v okolí spousta lákadel. Díky tomu mohou být apartmány celoročně obsazeny, ať už k trvalému bydlení, nebo ke krátkodobému pronájmu přes AirBnB. Pokud byste měli zájem o prohlídku některé z těchto výjimečných investičních nemovitostí, ozvěte se mi a objednejte si nezávaznou prohlídku.

Investiční apartmány Korzo Lipno

Prodej investičních apartmánů v srdci Lipenské přehrady

Developerský projekt Korzo Lipno

zahrnuje výstavbu bytových i polyfunkčních domů s byty a komerčními prostory v novém centru obce Lipno nad Vltavou. Záměrem developera, společnosti KORZO LIPNO s.r.o., je vývoj celého území, výstavba infrastruktury, polyfunkčních a bytových domů a následný prodej jednotlivých ubytovacích jednotek koncovým vlastníkům, se zajištěním (nabídkou) následného jejich provozování (pronajímání volné ubytovací kapacity v rámci provozování lokality jako celku).

Jak daleko je to na Lipno?

  • České Budějovice 63 km
  • Praha 213 km
  • Linz 53 km
  • Mnichov 286 km
  • Vídeň 236 km
  • Lukrativní investice
  • Bezstarostný servis
  • Vše zařídíme za Vás

Líbí se vám projekt Korzo Lipno?

Neváhejte mě kontaktovat

Mám zájem a chci kontaktovat

Sdělte mi pár informací o Vás

Ozvu se Vám co nejdříve.


Ve tvaru 602 123 456

Developerské projekty Jižní Čechy

Svým klientům nabízím jedinečné developerské projekty. Ať už se jedná o vlastní bydlení nebo investiční záměr, pomohu vám s realizací od začátku až po předání klíčů.

Připravované developerské projekty České Budějovice