Development České Budějovice – investice do nemovitostí v jižních Čechách

Developerské projekty v Jižních Čechách

Ceny nemovitostí letí poslední roky závratně vzhůru, investice do nemovitostí se jeví jako jedna z mála jistot dnešní doby. Kdy jindy investovat, než právě teď? Působím po celém jihočeském kraji a specializuji se na prodej realit z developerských projektů.

Investiční apartmány Korzo Lipno

Development Jižní Čechy

Prodej investičních apartmánů v srdci Lipenské přehrady

Jednou z ideálních investičních příležitostí jsou apartmány Korzo Lipno, které se nacházejí přímo v novém centru obce Lipno nad Vltavou. Jedná se o moderní apartmány 1+kk2+kk3+kk a 4+kk, které se nacházejí v nově postaveném čtyřpodlažním domě, stojícím jenom 300 metrů od písečné pláže lipenské přehrady a necelého půl kilometru od lyžařského střediska Kramolín.

Prodáváte nebo chcete koupit nemovitost?

Zanechte mi na sebe kontakt!

Klikněte na tlačítko Mám zájem a odešlete formulář.

Ušetřím vám peníze a čas

prodám Vaši nemovitost rychleji a za vyšší cenu

Lidé, kteří se snaží prodávat své nemovitosti sami, se domnívají, že tak ušetří. Opak je však pravdou. Prodej nemovitosti na vlastní pěst je pro nezkušeného člověka obrovský stres. Prakticky neustále musíte odpovídat na telefony a e-maily, vést souběžně jednání s mnoha zájemci najednou, domlouvat a provádět prohlídky nemovitosti.

Skutečně na to máte při svém zaměstnání čas? Lidé navíc díky své nezkušenosti prodávají nemovitost často zbytečně pod cenou, nebo mají naopak nerealistické představy. Se mnou vám všechny starosti odpadnou a vy si jen bude užívat hladký průběh prodeje.