O mně

JMENUJI SE RADIM RANDA

průvodce v realitách

Jsem realitní makléř s dlouholetými zkušenostmi, který pomohl již mnoha lidem získat vysněné bydlení, nebo naopak zpeněžit jejich nemovitost. Působím po celém jihočeském kraji a specializuji se na prodej nemovitostí, odhad tržní ceny a prodej realit z developerských projektů, se kterými spolupracuji.

Jako průvodce v realitách vám pomohu prodat nebo pronajmout nemovitost rychle, bezpečně a za více peněz. V případě koupě nemovitosti, vám vždy kryju záda před nepoctivými prodejci a šetřím váš čas strávený prohledáváním inzerátů.

RADIM RANDA
- Průvodce v realitách z Českých Budějovic

Po - Pá 8:00 - 17:00

Kdo je to průvodce v realitách?

Obchodování a nemovitosti jsou mojí vášní i denním chlebem už více než 20 let. Nasbírané zkušenosti a obchodní talent využiju ve váš prospěch. Už totiž vím, co je v obchodu nejdůležitější a poučil jsem se ze začátečnických chyb.

Dříve jsem pracoval v oblasti výstavby a rekonstrukce. Proto vás dokážu upozornit na mnohé nedostatky nemovitosti nebo poradit s řešením budoucí rekonstrukce. To je pro moje klienty velká výhoda.

Rád budu součástí vašeho příběhu, ať už řešíte prodej či pronájem nemovitosti, nebo hledáte nové bydlení. Společně dojdeme hladce a bezpečně k vysněnému cíli.

Radim Randa

Prodejte svou nemovitost lépe a rychleji

Prodej nebo nákup nemovitosti je možná největší obchod vašeho života. Neponechte nic náhodě. Rád vás bezpečně provedu všemi úskalími světa realit a zajistím pro vás nejvýhodnější podmínky i cenu.