Oceňování a prodej nemovitostí Jižní Čechy / České Budějovice

Oceňování a prodej nemovitostí Jižní Čechy. Pomůžu Vám prodat nebo pronajmout nemovitost rychleji, bezpečněji a za více peněz. Působím po celém jihočeském kraji, a specializuji se na prodej nemovitostíodhad tržní ceny a prodej realit z developerských projektů.

Oceňování a prodej nemovitostí v Jižních Čechách

Odpověď je jednoduchá – dokážu vaši nemovitost prodat rychleji a za mnohem vyšší cenu, než kdokoliv jiný. Dokážu stanovit odhad tržní ceny nemovitosti, tak abyste z nemovitosti získali maximum, ale přitom se se celý obchod uskutečnil co nejrychleji.

Cílem je prodat rychleji a za mnohem vyšší cenu

Vím, jak a kde vaši nemovitost správně prezentovat, jakou cílovou skupinu oslovit a jak s nimi vyjednat co nejlepší cenu.  Na každé nemovitosti umím najít a hlavně prodat její skrytý potenciál. Mým cílem jako realitního makléře je dohodnout takové podmínky obchodu, aby prodávající i kupující byli s cenou spokojeni.

man-giving-some-keys-woman

Prodáváte nebo chcete koupit nemovitost?

Zanechte mi na sebe kontakt!

Klikněte na tlačítko Mám zájem a odešlete formulář.

Odhad ceny nemovitosti Jižní Čechy

Nezávazný odhad ceny nemovitosti

Chcete znát tržní hodnotu nemovitosti? Vyřeším úřední i tržní odhad Vaší nemovitosti – požádejte mě o nezávazný odhad ceny nemovitosti. Se mnou vám všechny starosti odpadnou a vy si jen bude užívat hladký průběh prodeje.

Lidé, kteří se snaží prodávat své nemovitosti sami, se domnívají, že tak ušetří. Opak je však pravdou. Prodej nemovitosti na vlastní pěst je pro nezkušeného člověka obrovský stres. Prakticky neustále musíte odpovídat na telefony a e-maily, vést souběžně jednání s mnoha zájemci najednou, domlouvat a provádět prohlídky nemovitosti.